Македонски | Shqip | English |

Plac na noviot pat za Bansko

Се продава од: Sunaj Вчера 13:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

15 000 ЕУР

Површина: 2 m2
Локација: Струмица
Сите документи ги има
Plac na noviot pat za Bansko vo blizina 1km firma Adient
Нема посетени огласи
Кон почеток