Македонски | Shqip | English |

Stan vo centarot na Strumica

Се продава од: Mite 23 авг. 15:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

40 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Адреса: Mladinska (Mavrovka)
Површина: 67 m2
Локација: Струмица
Lev vlez 3-Sprat moze da se napravi lesno da bide 3-soben i kujna da bide posebno

moja adresa E-Mailll : [email protected]
Нема посетени огласи
Кон почеток