Македонски | Shqip | English |

Kravi

Се продава од: pajo 21 јул. 00:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

850 ЕУР

Локација: Василево, Струмица
Se prodava 4 krave ednata e otelena a druzite se za telene vo skoro vreme za poveke info 078549814
Нема посетени огласи
Кон почеток