Македонски | Shqip | English |

Alup kompresor zavojni susac

Се продава од: Toni 21 јул. 13:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Василево, Струмица
se prodava ALUP VARIO zavojni kompresori so susac na vozduh servisiran so servisna kniska direktno od alup servisot uvezeni direktno od austrija ALUP VARIO 11 kw kompresorот e so site uvozni dokumenti plateni site davacki i se prodava na faktura na firmi so ddv

11 kw -----3.900 evra so ddv

cenата ne se fiksnа moznosт za dogovor

za po detalen kontakt 071 340 360 TONI
Нема посетени огласи
Кон почеток