Македонски | Shqip | English |

Fiat marea 1.6

Се продава од: Vase 12 фев. 00:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 2.600 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 200 ЕУР

Година: 1998
Менувач: Рачен
Километража: 25 000 - 29 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Зелена
Локација: Василево, Струмица
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Marea
Kolata e vo odlicna sostojba pali vozi registirna .
Нема посетени огласи
Кон почеток