Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5 GT SPORT

Се продава од: Laze 19 авг. 13:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 13.020 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 000 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Василево, Струмица
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Golf 5 GT Sport
2.0 tdi 140ks
4motion(4x4)
Avtomatski ksenon svetla fabricki
Fabricki zatemneti stakla
Senzor za dozd
Siber
Regestrirana do 12.08.2019 godina so zelen karton
Napraveno servis, promena na maslo i site filtri komplet!
Gumi 4letni novi + 4 zimski novi michelin
6stepen manuelen menuvac
Parking senzori
Kolata e unikatna bez niedna grepka!
Нема посетени огласи
Кон почеток