Македонски | Shqip | English |

Objekt 200m2 so 740m2 dvor 15 min do Aerodrom

Се продава од: Sveti Nikole 13 јун. 10:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Површина: 740 m2
Локација: Свети Николе
Простории : Индустрија и Работилница
Се продава/издава легализиран објект во Свети Николе со дворна површина 740 м2 на 100 м од автопатот Скопје-Свети Николе-Штип и клучка Скопје-Свети Николе-Штип-Куманово. Во дворот има сопствен бунар. Идеално за повеќе бизниси. НА САМО 15 МИНУТИ ОД АЕРОДРОМ СКОПЈЕ.
Нема посетени огласи
Кон почеток