Македонски | Shqip | English |

Ognootporen arhivski ormar

Оглас од претпријатие. Се продава од: LOM KOMPANI 21 јун. 12:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Локација: Свети Николе
Производи : Друго
Огноотпорен ормар дизајниран да ги заштити вашите документи од пожар и кражба.Целта на овој ормар е да ја задоволи и законската обврска за складирање и чување на документи во сертифициран ормар.Класа на обивање S2.
- Двојно обложено куќиште за максимална заштита од пожар со 4 бр. на полици.
- Дебелина на вратата 60 мм.
- Отварање на вратата до 180 степени.
- Болтови за заклучување 5 бр, со дебелина од 20 мм.
- Механичко заклучување со можност и електронско.
- Боја електростацка:RAL 7035 (light grey) ;RAL 7024 (grey graphite)
Model :1951 ВХШХД - 1950х1250х520 тежина:200 kg.
Нема посетени огласи
Кон почеток