Македонски | Shqip | English |

Ormar Gun Safes

Оглас од претпријатие. Се продава од: LOM KOMPANI 21 јун. 12:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Локација: Свети Николе
Производи : Друго
Сетифицирани ормари за Оружје и муниција по европски стандард - EN 14450 IMP Класа S1.
Надворешни димензии:1250*545*345
Внатрешни димензии:1244*539*295
Со посебна преграда и подесливи полици.
- Дебелина на ормарот 2,8 мм на сите страни.
- Тристрано заклучување на вратата.
- Механичко и можност за електронско заклучување.
- Боја:RAL 7024 ; RAL 7035
Модел 1423 ВХШХД - 1450Х210Х280 за 6 Пушки, со тежина од 83 kg.
Се фиксира во под и ѕид.
Нема посетени огласи
Кон почеток