Македонски | Shqip | English |

Sef tesko obiven

Оглас од претпријатие. Се продава од: LOM KOMPANI 21 јун. 12:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Локација: Свети Николе
Производи : Друго

Сеф тешко обивен по европски стандард - EN 1143-1 IMP, Класа 1.Наменет за физички лица во приватни цели за чување на документи и предмети од вредност.
- Дебелина на вратата 10 мм.
- Дебелина на болтовите за заклучување 24мм.
- Тристрано заклучување на вратата.
- Една полица.
- Скриени точки за фиксирање на основа.
- Боја електростацка:RAL 7035 (light grey) ;RAL 7024 (grey graphite)
- ВХШХД -250Х360Х310 Надворешни
-ВХШХД - 194Х312Х228 Внатрешни
-Тежина: 44 kg.
Поголемиот сеф е со следниве димензии.
- ВХШХД - 300X440X380 Надворешни
- ВХШХД -244X392X298 Внатрешни
- Тежина: 65 kg.
Нема посетени огласи
Кон почеток