Македонски | Shqip | English |

LINIJA ZA PAKUVANJE NA MED MARMALAD TOPENO SIRENJE

Се продава од: Сергеј 19 јун. 08:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

15 100 ЕУР

Локација: Свети Николе
Производи : Индустриски машини и алати
-ЛИНИЈА (ФОРМОПАК 1000 СО ДУПЛИКАТОР ЗА ОДРЖУВАЊЕ НА ТЕРМПЕРАТУРАТА)ЗА МЕРЕЊЕ,ДОЗИРАЊЕ,ЗАТВОРАЊЕ НА МАЛИ ПВЦ И ПОЛИЕСТЕРСКИ САДОВИ СО МЕД,МАРМАЛАД,ТОПЕНО СИРЕЊЕ-----9850EUR
-ЛИНИЈА ЗА ПОЛНЕЊЕ И ЗАТВАРАЊЕ НА ТЕГЛИ СО ДУПЛИКАТОР ЗА ОДРЖУВАЊЕ ЗА РАЗЛИЧНИ ПОНЕЊА (МЕД,МАРМАЛАД,КРЕМ,ТОПЕНО СИРЕЊЕ И ДРУГО)-------------------------------5250 EUR
Нема посетени огласи
Кон почеток