Македонски | Shqip | English |

Cevki za navodnuvanje

Се продава од: Штерјо 23 јун. 16:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Свети Николе
1. Цевки за наводнување Ф90
2. Глава за наводнување и друга опрема
3. Растурач на вештачко ѓубриво
4. Вејалица на мотор
5. Запрежна кола на гумени тркала
6. Лесна приколка за кола

Цена по договор
Нема посетени огласи
Кон почеток