Македонски | Shqip | English |

DREBONG ZA OBRABOTKA NA DRVO

Се продава од: Goce 05 јул. 20:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 1.920 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

250 ЕУР

Локација: Свети Николе
DOlZINA ZA OBRABOTKA:1m
SIRINA:f-250mm

SO DREBONGOT IMA NOZEVI ZA OBRABOTKA..DREBONGOT E DOBRO ZACUVAN.
Нема посетени огласи
Кон почеток