Македонски | Shqip | English |

DETSKA SOBA

Се продава од: Suzana Taseva Вчера 12:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 2.500 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

20 000 МКД

Локација: Свети Николе
Опрема : Кревети и Мебел за спални соби
Se prodava detska soba komplet .Mebelot e kako nov nikade ne e osteten i kamin .
Detskata e 20.000 den. a kaminot e 14.000
Нема посетени огласи
Кон почеток