Македонски | Shqip | English |

APARAT ZA KISLOROD

Се продава од: Marjan Markov 08 фев. 18:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

600 ЕУР

Локација: Свети Николе
Апарат за кислород, користен 10 месеци во одлична состојба
Нема посетени огласи
Кон почеток