Македонски | Shqip | English |

Krava zamena

Се продава од: Ivan 04 јун. 13:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

1 250 ЕУР

Локација: Свети Николе
Prodavam krava stara 3 godini na ftoro tele stelna tri meseci holstaing moze zamena za ovci
Нема посетени огласи
Кон почеток