Македонски | Shqip | English |

Cizma za imobilizacija

Се продава од: Katerina Janeva 01 јул. 11:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

2 200 МКД

Локација: Свети Николе
Se prodava cizma za immobilizacija kupena e 4410denari, a se prodava po cena od 2200 denari. Cizmata e marka Rom walker I ne e koristena. Kontakt: 074 600 703- Katerina
Нема посетени огласи
Кон почеток