Македонски | Shqip | English |

Dukan vo Sveti Nikole

Се продава од: Zoran 28 јан. 15:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Свети Николе
Простории : Дуќани и Трафики
se prodava dukan blizu avtobuska stanica poranesna Meto kafana.70m2 cena po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток