Македонски | Shqip | English |

Ovcepolski med

Се продава од: Игор 04 јан. 17:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Свети Николе
Производи : Прехрамбени производи
Се продава квалитетен овчеполски мед. Количина 1000кг. Цена по договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток