Македонски | Shqip | English |

Italjanska linija za drveni gajbi Corali

Се продава од: Vasilji 19 јан. 16:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

17 000 ЕУР

Локација: Свети Николе
Производи : Индустриски машини и алати
За продажба комплетна линија за монтажа дрвени гајби. Се состои од: Corali M50s 2шт
Corali М51
Хеликоптер Сторти (сечење и разделување штипки)
Правосмукалка за струготини. Машините се во одлична состојба, поправките се вршат секоја сезона.
Машините се наоѓаат во Вршац, Србија. Контакт: +38162510186 mob / viber [email protected]
Нема посетени огласи
Кон почеток