Македонски | Shqip | English |

Zavaruvanje na site metali

Се продава од: Goran Emilija Josifov 27 јан. 23:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

10 МКД

Локација: Свети Николе
Услуги : Занаетчии
Zavaruvanje aluminium i site vidovi metali po tig postapka argon.Sorabotka so firmi od doma
Нема посетени огласи
Кон почеток