Македонски | Shqip | English |

DVE KRAVI I EDNO TELE

Се продава од: Славејко 23 авг. 10:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Свети Николе
СЕ ПРОДАВААТ ДВЕ КРАВИ И ЕДНО ТЕЛЕ
ЦЕНА ПО ДОГОВОР
ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ 077/560-151
ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ 077/560-151
ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ 077/560-151
ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ 077/560-151
Нема посетени огласи
Кон почеток