Македонски | Shqip | English |

Audi 100 povolno

Се продава од: Jane Boskov 10 јан. 12:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 2.490 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 150 ЕУР

Година: 1995
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Свети Николе
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: 100
Kolata e redovno servisirana i odrzuvana, ima plinski ured i klima.
Нема посетени огласи
Кон почеток