Македонски | Shqip | English |

Audi A4 2.0 tdi 143 ks PERFEKTNA SOSTOJBA

Се продава од: toni 23 авг. 11:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2011
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Свети Николе
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4
SE PRODAVA AUDI A4 VO PERFEKTNA SOSTOJBA
2.0 tdi 143 ks
2011
Klimatronik
Abs
Esp
Air ber
Maglenki
Bord kompjuter
Dalecinsko
Al.Bandazi 16 novi gumi
Dva kluca
Servisna kniska
Nova kola
Plateni davacki do registracija
KONTAKT BROJ :078 70 99 43 -Toni cena po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток