Македонски | Shqip | English |

BMW 320d so golema navigacija perfektno

Се продава од: Martin Ivanov 02 јун. 12:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Свети Николе
Стил на каросерија:
Марка: 3-серии / BMW
Модел: 320
Bmw 320 2007/2008(prva registracija) so golema profesionalna navigacija, registrirana do februari slednata godina, so novi 4 gumi i napraven servis ulje, filtri. So 2 kluca, moze da se vidi i proveri vo bilo koj servis.
Нема посетени огласи
Кон почеток