Македонски | Shqip | English |

Citroen Xsara

Се продава од: Angel 30 јун. 16:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.370 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 555 ЕУР   1 850 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Свети Николе
Стил на каросерија:
Марка: Citroën
Модел: Xsara
Solidna sostojba, se e smeneto.Registrirana do 11/2019. Vredi da se vidi !!!
076425757
076482074
Нема посетени огласи
Кон почеток