Македонски | Shqip | English |

Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI

Се продава од: Наке 10 фев. 20:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

10 500 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Автоматски
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Свети Николе
Стил на каросерија:
Марка: Hyundai
Модел: Santa Fe
Се продава Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI аутоматик

2007 год. Прв сопственик, редовно сервисиран со

кожен ентериер и поседува фул опрема и нови

зимски гуми.

За повеќе информации на моб.тел. 078-263-266 Наке.
Нема посетени огласи
Кон почеток