Македонски | Shqip | English |

Mercedes A 180

Се продава од: Bojan 03 јул. 20:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.980 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 600 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Автоматски
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Свети Николе
Стил на каросерија:
Марка: А-класа / Mercedes-Benz
Модел: A 180
Se prodava Mercedes A 180, proizveden 2008 godina, registrirana i zelen karton do 01.2020. So komplet letni i zimski gumi, vo odlicna sostojba.
Нема посетени огласи
Кон почеток