Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz CLS 500

Се продава од: Milan Betuvski 14 јул. 09:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

12 000 ЕУР   15 000 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Автоматски
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Свети Николе
Стил на каросерија:
Марка: CLS-класа / Mercedes-Benz
Модел: CLS 500
Avtomobil vo odlichna sostojba. Nechepnato negrebnato. Uvezeno od Kanada. Ekonomichno so plinski ured. Full oprema, 7-stepenski avtomatski menuvach. Dopolnitelno komplet zimski trkala.
Нема посетени огласи
Кон почеток