Македонски | Shqip | English |

Opel Astra H 1.9 CDTI 101hp

Се продава од: Филип 11 јул. 19:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 4.990 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 300 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Сина
Локација: Свети Николе
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Astra
Opel Astra H 1.9 CDTI 101hp 2006 година.
- Поминати 180 000km.
- Бугарска таблица.
- Full опрема (CD/навигација, темпомат, клима, електрика на прозори и ретровизори, трип компјутер, команди на волан).
Нема посетени огласи
Кон почеток