Македонски | Shqip | English |

Peugeot 106

Се продава од: toni 05 фев. 23:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 1.740 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

800 ЕУР

Година: 1997
Менувач: Рачен
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Свети Николе
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 106
Kolata e vo ispravna sostojba ,registrirana do 7 dekemvri 2018,mozete da ja videte vo sekoe vreme
Model 1.5 44 kw.
Нема посетени огласи
Кон почеток