Македонски | Shqip | English |

Renault Laguna

Се продава од: Aleksandar 23 авг. 23:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2011
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Свети Николе
Стил на каросерија:
Марка: Renault
Модел: Laguna
Renault laguna 2.0 dci 110kw 4control proizvedena 2011god realni km moze da se nosi vo koj servis sakate so servisna kniska so ful oprema
Registrirana na 16.11.2018
Za poveke informacii na tel 078345736 aleksandar
Нема посетени огласи
Кон почеток