Македонски | Shqip | English |

Renault Laguna

Се продава од: Горан 14 јан. 21:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.250 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 500 ЕУР

Година: 1995
Менувач: Рачен
Километража: 100 000 - 109 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Свети Николе
Стил на каросерија:
Марка: Renault
Модел: Laguna
Renault Laguna so klima 4 novi gumi registrirana do 6 mesec moze zamena za pomala kola
Нема посетени огласи
Кон почеток