Македонски | Shqip | English |

VW AMAROK

Се продава од: Роберт 12 јул. 09:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

16 600 ЕУР

Година: 2012
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Беж
Локација: Свети Николе
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Amarok
АМАРОК во одлична состојба.
Купен од Порше Македонија 2012 година во декември месец.
Со највисоко ниво на опрема.
Возилото е во перфектна состојба со сите сервиси.
Регистрирано до јануари 2020 година.
Нема посетени огласи
Кон почеток