Македонски | Shqip | English |

SCANIA R420 TANDEM -08

Се продава од: Vanco Ristovski 05 јул. 18:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

12 400 ЕУР

Локација: Свети Николе
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Scania
Модел: R 420
SCANIA R420 TANDEM 2008God Euro 5 vo odlicna sostojba full oprema, retarder ima rampa plateni site davacki do registracija
Нема посетени огласи
Кон почеток