Македонски | Shqip | English |

Kamion DAF CF 460

Се продава од: Kire 23 авг. 11:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 21.480 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

9 900 ЕУР

Локација: Свети Николе
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: DAF
Модел: CF
Камионот е EURO5 2008год. Регистриран цела година во екстра состојба со лиценца, гуми солидни се е функционално и нема никаква мана. Мозе и замена за кола со ваша доплата.
Нема посетени огласи
Кон почеток