Македонски | Shqip | English |

DAF XF

Се продава од: Иле Илиев 11 авг. 16:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Свети Николе
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: DAF
Модел: XF
Се продава DAF XF 410, euro 5 2007 год. Регистриран до 05/02/2020.
Цена по договор
Нема посетени огласи
Кон почеток