Македонски | Shqip | English |

IVECO 26 310

Се продава од: ALEKSANDAR 09 јан. 01:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

36 000 ЕУР

Локација: Свети Николе
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Iveco
Модел: Stralis
-IVEKO 26-310
-POMINATI 385775 (ORIGINAL )
-MOTOR 310 KS EURO 5
-GODINA PROIZVODSTVO 2008
-KRAN TEREX 120 NOSIVOST 5550 KG
-HIDRULICNA MAKARA
-DOLZINA NA SANDUK 9M SIRINA 2.5M
-REGISTRIRAN NA MK TABLICI
-VO ODLICNA SOSTOJBA
cenata e bez ddv

MOZE ZAMENA ZA STAN VO SKOPJE SO MOJA DOPLATA

Za poveke www.tarzan-trucks.com
Нема посетени огласи
Кон почеток