Македонски | Shqip | English |

MERCEDES SO KRAN

Се продава од: ALEKSANDAR 09 јан. 01:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

25 000 ЕУР

Локација: Свети Николе
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 18-24
-MERCEDES BEZN 18-24
-GODINA NA PROIZVODSTVO 2007
-SILA NA MOTOR 240KS (eur 4)
-KRAN PM 14 ( 7 TONSKI NA POCETOK VISINA NA KREVANJE 12 M)
-DOLZINA NA SANDUK 7M )
-GUMI 80 %
-REGISTRIRAN NA MK TABLICI
-POMINATI 638000 KM ORIGINAL
-VO ODLICNA SOSTOJBA

MOZE ZAMENA ZA STAN VO SKOPJE SO MOJA DOPLATA

cenata e bez ddv
za poveke tarzan-trucks .com
Нема посетени огласи
Кон почеток