Македонски | Shqip | English |

Traktor MAHINDRA 575

Се продава од: Соња 06 јул. 20:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.760 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 500 ЕУР

Локација: Свети Николе
Возила : Трактори
Марка: Друга марка
Модел: Drug model
Prodavam Traktor MAHINDRA 575 vo odlicna sostojba, so site potrebni dokumenti. Ima pominato 1500 r.casa.
Нема посетени огласи
Кон почеток