Македонски | Shqip | English |

Traktor Hurliman

Се продава од: boce 04 фев. 16:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Свети Николе
Возила : Трактори
Марка: Друга марка
Модел: Hurliman
Traktorot e vo odlicna sostojba moze da se viddi i proba vo sekoe vreme traktorot e so 110 kojnski sili za povejke informacii okolu oglasot javete se na 077977579 moze zamena za traktor od 60 do 80 ks
Нема посетени огласи
Кон почеток