Македонски | Shqip | English |

Lozje vo Sveti Nikole

Се продава од: vlatko 23 авг. 22:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Свети Николе
Lozje 6000 k vranec staro 10godini se naoga na ovce pole do patot za bogoslovec
Нема посетени огласи
Кон почеток