Македонски | Shqip | English |

Niva 4500m2 vo Sveti Nikole

Се продава од: Благој 09 апр. 22:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

98 МКД

Површина: 4500 m2
Локација: Свети Николе
СЕ ПРОДАВА НИВА ВО МЕСТО ВИКАНО "ВАКАВ" ПОД ТУРСКИТЕ ГРОБИШТА ОДМА ДО ПАТОТ СО СОПСТВЕНО НАВОДНУВАЊЕ И СО МОЖНОСТ ЗА ПРИКЛУЧУВАЊЕ СТРУЈА
ЦЕНАТА НЕ Е ФИКСНА
Цена 1.6 евро од квадрат
Нема посетени огласи
Кон почеток