Македонски | Shqip | English |

Niva od 5346 m2 vo Kupridere

Се продава од: Dejan 28 јан. 14:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

10 000 ЕУР

Адреса: С.Горобинци - Св.Николе
Површина: 5346 m2
Локација: Свети Николе
Се продава нива од 5346метри квадратни во местото викано Ќупридере, с.Горобинци - Свети Николе.
Нема посетени огласи
Кон почеток