Македонски | Shqip | English |

Plac vo Krivceva Reka

Се продава од: A.DIMITRIEVSKI 23 авг. 23:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: Sveti Nikole
Површина: 1700 m2
Локација: Свети Николе
Se prodava plac br 6117 vo Krivceva reka 1700 m². Imoten list 3520
cena 5 evra /m2
Aleksandar Dimitrievski
tel 078 234 933
Нема посетени огласи
Кон почеток