Македонски | Shqip | English |

Plac za benziska pumpa

Се продава од: MAGDALENA 26 јан. 16:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: Sveti Nikole - Sopot
Површина: 17 000 000 m2
Локација: Свети Николе
Se prodava Plac so povrsina od 17 000.00m2 so odobrena Drzavna Urbanisticka Planska Dokumentacija za benziska pumpa na avto patot Miladinovci -Stip pred vlezot na Sveti Nikole.
Нема посетени огласи
Кон почеток