Македонски | Shqip | English |

ZEMJISTE NA MNOGU POVOLNA LOKACIJA

Се продава од: Бранислав Денес 21:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Површина: 26067 m2
Локација: Свети Николе
Се продава земјиште на многу поволна локација во близина на новиот автопат Штип - Скопје во општина Свети Николе во место викано Сопот со одалеченост од самата клучка околу 1.5 km. многу погодно за секаков бизнис
Нема посетени огласи
Кон почеток