Македонски | Shqip | English |

ZEMJISTE VO BLIZINA NA AVTOPATOT SKOPJE STIP

Се продава од: Branislav 04 фев. 21:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Површина: 26000 m2
Локација: Свети Николе
Се продава земјиште погодно за било каква намена, со локација близу автопатот Скопје Штип. Поточно во близина на обиколницата во с. Преод Свети Николе.
Нема посетени огласи
Кон почеток