Македонски | Shqip | English |

Plac so dve kukji

Се продава од: Gjorgji 01 јул. 20:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: Mustafino Sv. Nikole
За живеалиштето: Вода, Струја, Плац, Нива, Асвалт, Дозвола за градење
Локација: Свети Николе
Se prodava plac so povrshina od 2800m2 so dve kukji i pomoshni objekti, cena po dogovor !
tel: 075 863 266
tel 2 : 077 441 872
Нема посетени огласи
Кон почеток