Македонски | Shqip | English |

Kombajni

Се продава од: jetmir 22 авг. 18:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 10.850 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 000 ЕУР

Локација: Боговиње, Тетово
Возила : Комбајни
se prodavat kombaj john deere 930 i zmaj 133 bukerash informaci .kontakt br. 071263919.Tetovo
Нема посетени огласи
Кон почеток